O firmieZakład Produkcji Odzieży HiS STYLE S.J. zajmuje się:

  • produkcją eksportową do Anglii
  • produkcją kurtek przeciwdeszczowych
  • produkcją męskiej, damskiej i młodzieżowej odzieży z polaru
  • produkcją odzieży rekreacyjnej i sportowej
  • produkcją odzieży specjalistycznej

W roku 2002 rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną naszych wyrobów pod marką HIS STYLE.

Nasza kolekcja ma charakter turystyczno-sportowy i przeznaczona jest dla osób lubiących spędzać czas wolny aktywnie i zgodzie z naturą.

Wysoka jakość naszych produktów i nowoczesne wzornictwo pozwala zaspokoić wymogi najbardziej wybrednych klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i okresem trwałości produktu.

Tradycja


HiS STYLE S.J. działa na rynku polskim od 1996 roku jako zakład odzieżowy produkujący konfekcję sportową i tradycyjną, przede wszystkim w ramach eksportu dla kontrahentów zagranicznych. Siedziba firmy mieści się w Piławie Górnej, mieście słynącym z produkcji odzieży wytwarzanej przez znaną firmę ZPO BOBO.

Klienci


Większa część naszej produkcji to wyroby ze szlachetnych tkanin, wykonane dla klientów angielskich. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami, jak:

SLIMMA – producent ekskluzywnej, tradycyjnej odzieży damskiej na rynek Wielkiej Brytanii,

MUSTO – czołowy producent angielski wysokiej jakości odzieży sportowej i specjalistycznej na rynku europejskim.

Produkcja eksportowa dla w/w firm obejmuje około 90 % wytwarzanego asortymentu. Jest to odzież sportowo-rekreacyjna, obejmująca przede wszystkim bluzy polar, kurtki klejone (tkaniny powlekane), bluzowy ocieplane polarem, kamizelki lamowane, kamizelki ratunkowe.

Pozostałe rynki zbytu to rynek szwajcarski (5 %) oraz rynek krajowy, w którym udział nasza firma zamierza powiększyć.

Sklep firmowy


Przy zakładzie funkcjonuje sklep firmowy czynny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 16.00 i w soboty od 11.00 do 13.00